Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası, www.desi-alarm.com sitesine üye olan tüm kullanıcılar açısından geçerlidir.

Bu Gizlilik Politikası, kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığını ve ne şekilde korunduğunu göstermektedir. Hizmetlerimizi kullanmakla, işbu Gizlilik Politikasının hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz. İşbu Gizlilik Politikası; yeni kullanıcılar için üyelik kayıt işleminin tamamlanması ile mevcut kullanıcılar için onaylandığı tarihte, yürürlüğe girecektir.

Desi Alarm olarak kişisel bilgilerin gizliliğinin muhafaza edilmesi bizim önceliğimizdir. Amacımız, gizlilik ile ilgili uygulamalarımızın Kullanıcılar tarafından anlaşılabilir olmasıdır. Kullanıcılarımızın daha kolay okuyabilmesi amacıyla gizlilik uygulamalarına ilişkin kuralları özet bir şekilde oluşturduk.

Temel Gizlilik Kurallarımız;

 1. Desi Alarm, pazarlama faaliyetlerinde kullanılması amacıyla kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilere satmayacak ve kiralamayacaktır ve Gizlilik Politikasında yer alan şartlar veya açık rızanız doğrultusunda kişisel bilgiler paylaşılacaktır.
 2. Desi Alarm tarafından üçüncü kişi ve taraflara sağlanan bilgileriniz, rızanız olmaksızın üçüncü kişi ve taraflarca herhangi bir şekilde satılmayacak veya herhangi bir şekilde açıklanmayacaktır.
 3. Kişisel bilgilerinizi, sitede sunulan hizmetlerimizin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla hizmet verecek olan Dâhili Hizmet Sağlayıcılarımız ile veya gerektiğinde herhangi bir hizmetin sağlanması amacıyla gizlilik sözleşmeleri çerçevesinde diğer sağlayıcılar ile paylaşılabiliriz.
 4. Kişisel bilgilerinizi Gizlilik Politikasına uygun olacak şekilde, işlemlerinizin kolaylaştırılmasına yardım etmek ve diğer kullanıcıların sizinle iletişime geçebilmesi amacıyla Desi Alarm kullanıcıları ile paylaşabiliriz.
 5. İdari kurumlar ve cezai soruşturma yürüten adli kurumlar tarafından gelen geçerli talepler doğrultusunda bazı kişisel iletişim bilgilerinizi, Gizlilik Politikasına uygun olarak paylaşılabiliriz.
  6. Bana Özel sayfanızda yer ayarlar bölümü aracılığıyla sizlerle ne şekilde iletişime geçilmesi ile ilgili seçenekler sunmaktayız.
 6. Gizlilik Politikasının değişmesi halinde, değişikliklerin sizlerle bildirecek ve de size söz konusu değişiklikleri reddetme imkânını sağlayacağız.
 7. Kullanıcı hesabınızda yer alan kişisel bilgilerinizi değiştirmenizi sağlayacağız böylelikle bilgileriniz güncelleyebileceksiniz.
 8. Kişisel Bilgilerinize erişen Diğer Grup Şirketlerimiz en az Desi Alarm’ın yaptığı şekilde Gizlilik Politikasında yer alan şartlara uygun olarak kişisel bilgilerinizi koruyacaktır.
 9. Kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanması amacıyla, Desi Alarm sağlam, güvenli bir teknoloji ve gizliliğin korumasına ilişkin başka programlar kullanacaktır.